Podsumowanie lipca, czyli co się działo u Ailes!

 Dzień dobry, nasi ulubieni czytelnicy! Lipiec już za nami, coraz bliżej do września, do chłodniejszych dni i szybciej zachodzącemu słońcu, ale żeby polepszyć sobie humor, czytamy recenzje naszej antologii MDS: Miłosne Rewolucje, co, przyznamy, od razu sprawia, że robi nam się ciepło na sercu i wcale nie potrzebujemy takich upałów jak za oknem :D Teraz zrobimy małe podsumowanie lipca, czyli, co się działo u nas w grupie.

 W tym miesiącu na Wattpadzie można było zgłaszać teksty autorów na konkurs Ailes Award Czerwień. O postępach w konkursie możecie dowiadywać się z naszego konta na platformie, do czego ogromnie zachęcamy. Wszystkie terminy macie również w regulaminie. Śledźcie konkurs i wyczekujcie wyników!


 W lipcu miała też miejsce akcja, gdzie można było wylicytować książkę naszej koleżanki z grupy, Samanty Louis. Autorka została poproszona o pomoc w zbiórce pieniążków dla Pana Roberta, który stracił swój dom w pożarze. To był naprawdę bardzo, bardzo miły gest, pokazujący, że ludzie są jeszcze zdolni do pomocy drugiemu człowiekowi, kiedy ten jest w potrzebie. Brawa dla Samanty <3


Oczywiście w trakcie tych trzydziestu jeden dni otrzymaliśmy również wiele miłych recenzji naszej antologii, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni i każdemu recenzentowi/patronowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz tyle pozytywnych słów na temat tworów zwartych w MDS: Miłosne Rewolucje. Recenzje, które do nas dotarły, prezentujemy w tym oto spisie dla ułatwienia ;)

https://czytaninka.blogspot.com/2018/07/mds-miosne-rewolucje-la-noir-patronat.html

https://skarbiecksiazek.blogspot.com/2018/07/mds-miosne-rewolucje-grupa-ailes.html

https://www.facebook.com/383022358793265/posts/497150270713806/

http://www.javri.eu/2018/06/zbiory-2.html

https://www.facebook.com/subiektywnie.magdak/posts/2128501427426519

https://booksandcatslover.blogspot.com/2018/06/literacka-grupa-ailes-i-la-noir-mds.html

https://mojswiatliteratury.blogspot.com/2018/06/grupa-ailes-la-noir-mds-miosne_10.html

https://www.facebook.com/notes/%C5%9Bwiat-ksi%C4%85%C5%BCkowy-mali/mds-mi%C5%82osne-rewolucje/228090287783216/


 Lipiec obfitował również w naszą pracę nad nową antologią, zbieraliśmy teksty, które muszą przejść przez korektę, dziewczyny z bloga NieGrzeczne Rezenzują również szalały, czytając mnóstwo dobrych książek, których recenzje można znaleźć tutaj. Ten miesiąc był zarówno pracowity, jak i wypoczynkowy, gdyż wiele z nas miało swoje urlopiki. Mamy nadzieję, że sierpień będzie równie dobry co poprzednik!

 Do następnego podsumowania,
grupa Ailes.

You May Also Like

0 komentarze

Dziękujemy za poświęcony czas na naszym blogu. Będzie nam miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie ;)
Pozdrawiamy – Ailes.