Dwa oblicza

by - 21:42

Dziś prezentujemy Wam fragment kolejnego z opowiadań, które możecie znaleźć w wydanej przez nas antologii MDS.
 
OFICJALNE WYDANIE!

TYTUŁ: Dwa oblicza

AUTOR: Anna Tuziak

GATUNEK: erotyk

WAŻNE: Fragment jednej z prac antologii tematycznej MDS.

Aby zapoznać się z całością kliknij TU

 

Fragment tekstu:
 

Chloe, przechadzając się po sali, widziała jak dyskretnie ją obserwuje. Zdawała sobie sprawę z tego, jak piorunujące wrażenie na nim zrobiła, podniecało ją to, przyciągało do niego. Gdy w pewnym momencie zniknęła mu z oczu, zaczął rozglądać się po sali w jej poszukiwaniu. Stał oparty o jeden z filarów, nieco na uboczu. 
– Chciałam porozmawiać, panie profesorze – szepnęła mu do ucha, pojawiając się tuż za nim.
– Chloe. – Usłyszała jego zaskoczony głos i poczuła jak obraca się gwałtownie, ocierając się o jej ciało.
– Tak, profesorze? – powiedziała, uroczo się przy tym uśmiechając, jednak w jej wzroku pełno było zmysłowości.

– O czym chcesz porozmawiać? – wyszeptał, starając się patrzeć w jej oczy, co było w tym momencie dość trudne biorąc pod uwagę strój, jaki miała na sobie. – Nie sądzę, aby był to dobry pomysł. Może lepiej dołącz do przyjaciół, a…
– O korepetycjach – szepnęła zmysłowo, a on spojrzał na nią nieco zbity z tropu.
– O korepe… Słucham? – zapytał zdziwiony tym, co się dzieje.
Zaskoczony był jej zachowaniem, które zupełnie różniło się od tego, jakie znał do tej pory. Posłuszna, uczynna, miła, dość nieśmiała uczennica prezentowała mu się w tym momencie rażąco inaczej. – Czy ty coś piłaś, Chloe?
– Porozmawiajmy, panie profesorze – powiedziała kokieteryjnie, robiąc krok do przodu.
– Nie możemy rozmawiać – odparł zdecydowanie.
– Teraz już musimy. – Usłyszał jej szept, któremu towarzyszył dźwięk zapinanej na jego nadgarstku obręczy kajdanek.
– Co ty wyprawiasz Chloe? Jestem twoim nauczycielem, czy ty zdajesz sobie sprawę z tego, co… - Przerwał, usłyszawszy głosy idących w ich stronę nauczycielek, po czym wepchnął ją we wnękę, po bokach której stały dwie olbrzymie donice z rozrośniętymi gęsto kwiatami, które doskonale ich w tym momencie zamaskowały.
– Co z tymi korepetycjami, panie profesorze? – zapytała zmysłowym głosem, a on zaraz zakrył jej buzię dłonią, nadal słysząc kobiece głosy, do których po chwili dołączył bas dyrektora szkoły.
– Obiecuję ci, że tego pożałujesz, Chloe – szepnął, nachylając się do jej ucha. Jego szept sprawił, że zadrżała. „Chcę tego żałować panie profesorze, chcę bardzo żałować, mocno żałować”.  Nie mógł myśleć przytomnie, będąc w tak kiepskim położeniu. Przykuty kajdankami do jednej ze swoich uczennic, która była ubrana oraz umalowana jak dziwka i ku jego ogromnemu zaskoczeniu również tak się zachowywała. Na lekcjach zawsze uważnie go słuchała, była jedną z lepszych uczennic. Pilna oraz sumienna, przy tym niezwykle uprzejma. Teraz miał przed sobą prawdziwą kocicę, wyzywającą i prowokującą, która działała na niego aż nadto piorunująco. Próbował się powstrzymywać, lecz jej bliskość i zachowanie wpływało na niego niesamowicie, wyzwalając jakąś dzikość. Jej atrakcyjne, młode ciało przylegało do niego, a on ze zgrozą myślał o tym, że ona prawdopodobnie doskonale orientuje się, jaki wpływ na niego wywiera. Nie mógł kontrolować swego ciała, a ono z każdą chwilą zdradzało coraz bardziej, czego teraz pragnął.
– Naucz mnie czegoś nowego, profesorze – wyszeptała bezczelnie, a jej dłoń powędrowała w stronę paska u jego spodni. Po chwili usłyszał dźwięk rozsuwanego rozporka. Chciał to powstrzymać, próbował z całych sił jakoś się opanować, ale jej wzrok był nie do pokonania. Poczuł drobną dłoń dziewczyny na swoim penisie i ujrzał w jej oczach zachwyt, a to sprawiło, że oblało go gorąco. Gdy natknęła się na jego twardą męskość, wiedział już, że przegrał tę walkę. Z chwili na chwilę jej pieszczoty stawały się coraz śmielsze, a on nawet nie zauważył, kiedy zaczął je odwzajemniać. W którymś momencie zorientował się, że dziewczyna zsuwa się w dół i ...

Cały zysk ze sprzedaży antologii przeznaczyliśmy na Polską Akcję Humanitarną Pajacyk 

Całość możecie teraz nabyć również tutaj: 

Woblink
Upolujebooka 


You May Also Like

0 komentarze

Dziękujemy za poświęcony czas na naszym blogu. Będzie nam miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie ;)
Pozdrawiamy – Ailes.