Konkurs "Splątane Nici" - edycja letnia 2018. Patronat naszej grupy.

Witajcie!


W poprzednim poście mogliście przeczytać o lauretkach naszej grupy, które zajęły podium i dostały wyróżnienie za swoje opowiadania w konkursie literackim “Splątane Nici”. To było w edycji zimowej. Dzisiaj chcemy zachęcić Was do udziału w edycji letniej, do której możecie się już zgłaszać, jeśli jesteście użytkownikami wattpad.com.

Wspomniana letnia edycja, jest jeszcze większym przedsięwzięciem i bardziej prestiżowym konkursem. Dlaczego?


Wiele różnych patronatów wzięło pod swoje skrzydła “Splątane Nici”. Począwszy od dużych i znanych wydawnictw, po użytkowników serwisu literackiego, jakim jest wattpad.com. Ponadto w puli nagród znajdują się wszelakie książki wydawnictw takich jak:


– Jaguar
– Dobra Literatura
– Albatros
– Dreams
– Prószyński i S-ka
– Filia
– SQN


Dodatkowo organizatorka, czyli Aleksandra Białczak (autorka debiutu “Lola” wydawnictwo Novae Res) pozyskała nagrody w postaci bonów do zrealizowania w sklepie Różowa Fabryka.


Cały sztab jury zwany “Nożycami”, to osoby, które zdobyły największą sumę punktów w specjalnym teście, który otrzymały przy pierwszej edycji. Miał on na celu sprawdzenie wiedzy pod kątem ortografii, interpunkcji, a także pozwolił wykazać się umiejętnością pisania i zaprezentowania swojego poziomu, poprzez napisanie krótkiego fragmentu opowiadania.


W aktualnej edycji letniej, do grona jury dołączyły nowe osoby, mające na celu pomóc głównemu jury, zwanym “Nożycami” w ocenianiu prac. Jednak głos decydujący mają osoby oznaczone właśnie rangą “Nożyce”.


Jako uczestnicy możecie mieć pewność, że Wasze prace zostaną uczciwie i obiektywnie ocenione, a jeśli zajdzie potrzeba (a na pewno tak się stanie), jury będzie dyskutować i analizować każdą pracę jeszcze raz, by mieć pewność, że te najważniejsze miejsca na podium przypadną wyjątkowym opowiadaniom.


Ocenie podlega całokształt. Pomysł na fabułę, opracowanie, styl pisania, ortografia, interpunkcja oraz zasady pisowni.


Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wspomnianym konkursie “Splątane Nici – edycja letnia 2018”, który mamy zaszczyt patronować. Tym bardziej zachęcamy, ponieważ najlepsza praca w kategorii (....) zostanie opublikowana w jednej z naszym antalogi.


I tu pragniemy wszystkim uczestnikom życzyć powodzenia! Trzymamy za Was kciuki!

You May Also Like

0 komentarze

Dziękujemy za poświęcony czas na naszym blogu. Będzie nam miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie ;)
Pozdrawiamy – Ailes.