MDS - Miłosne Rewolucje

Kochani zaczytani,
dziś Światowy Dzień Własności Intelektualnej, w związku z tym, jest to idealny moment, by Wam  ogłosić, iż zbliżamy się do wydania kolejnej Antologii pt. "MDS: Miłosne Rewolucje"  wydawnictwa e-bookowo. Tym razem będzie to reedycja pierwszej tematycznej Antologii wcześniejszej grupy La Noir pt. "MDS". 


"MDS: Miłosne Rewolucje" zawiera odświeżone prace z pierwowzoru oraz całkiem nowe, których jeszcze nie czytaliście. Z pewnością, będzie to lektura pełna intensywnych doznań, gdyż jest to pozycja o zabarwieniu erotycznym ;) Namiętność, miłość, zazdrość, siła, rozkosz, marzenia, fantazja, mrok, lęk, akcja, ból, ekstaza... można by wymieniać dość długo. Myślę, że każdy znajdzie w niniejszej pozycji coś dla siebie. 

O czym konkretnie będzie książka? Przed Wami opis naszej nowej Antologii:

Co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę i boksera? By poznać odpowiedź na to pytanie, wyrusz z nami w podróż po meandrach romansu i erotyki w opowiadaniach zawartych w niniejszej antologii. MDS: Miłosne Rewolucje to reedycja wydanego już wcześniej zbioru. Znajdziecie w nim odświeżoną wersję dawnych prac, jak również zupełnie nowe, wyjątkowe historie. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tekstów niech będzie skrót MDS, którego rozwinięcie pozostanie tymczasowo naszą słodką tajemnicą. Jesteście ciekawi, czym jest ów sekret? Cóż, przekonajcie się sami, smakując przy okazji mieszanki słodyczy pierwszych uniesień, pikanterii zakazanych uczuć, goryczy utraconej miłości. 


Zysk ze sprzedaży przeznaczyliśmy tym razem na rzecz Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

W najbliższych dniach, będziemy Wam serwować cytaty i informacje o autorach, a także dowiecie się, któż to taki wziął Antologię pod swoje patronackie skrzydełka, więc serdecznie zapraszam ;)

You May Also Like

0 komentarze

Dziękujemy za poświęcony czas na naszym blogu. Będzie nam miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie ;)
Pozdrawiamy – Ailes.