Nasi autorzy zachwalani w recenzjach!

Dzień dobry, kochani! 
Mimo że słońce niezbyt chce nam się ukazać zza chmur, mimo że premiera naszej antologii odbyła się ponad miesiąc temu wciąż napływają do nas recenzje od patronów, za które jesteśmy stokroć wdzięczni i za każdą z opinii ogromnie dziękujemy! Przesyłamy dużo miłości, czasu i weny do pisania :) Dziś podrzucamy Wam linki do dwóch, sprzyjających naszym autorom recenzji. 

Fragment jednej z opinii (Skarbiec Książek), a na całość zapraszamy TU:

„MDS: Miłosne rewolucje” to publikacja, która w sposób szczególny może zainteresować fanów romansu. Sama należę do tej grupy, więc uważam tę tematykę za największy atut antologii. Jak już wspominałam, nie odnalazłam w zbiorze tekstu, którym byłabym zafascynowana, ale opisany wyżej Mój Top 3 sprawia, że chciałabym zwrócić Waszą uwagę na recenzowaną książkę. Jest duże prawdopodobieństwo, że spośród pozostałego, licznego grona opowiadań wybierzcie sobie i inne, które przypadną Wam do gustu. Tak więc, jeśli dysponujecie wolnym czasem, przyjrzyjcie się bliżej „MDS: Miłosnym rewolucjom”.
Kolejna z patronek (Subiektywnie - Magda K.) pisze o MDS tak, a całość możecie przeczytać TUTAj

„MDS. Miłosne rewolucje” to zbiór opowiadań, stworzony przez kilku, mniej lub bardziej znanych polskich autorów, a swoją premierę miał 7 czerwca. Zarówno sam tytuł, jak i dość enigmatyczny opis, budzą ciekawość i intrygują już od pierwszego momentu, i to do tego stopnia, że spragniony odpowiedzi umysł zaczyna tworzyć zagmatwane odpowiedzi i snuć domysły. Zapewne tak samo, jak ja zastanawialiście się, skąd taki a nie inny tytuł i pewnie podobnie do mnie, zadajecie sobie pytanie, co takiego może połączyć kilkoro, pozornie kompletnie niezwiązanych ze sobą osób. Hakerka, czarownica, zombie, para szpiegów, a nawet bokser i seryjny morderca. Czy może być coś, co w jakikolwiek sposób zwiąże ze sobą ich światy? Szczerze wątpiłam, ale po lekturze już znam odpowiedź i jestem w pełni usatysfakcjonowana takim uzasadnieniem. A jeśli i Wy jesteście ciekawi, jaką tajemnicę kryje w sobie zbiór, to nie pozostaje nic innego, jak zakupić swój egzemplarz i osobiście się przekonać. Z czystym sumieniem zachęcam, bo wiem, że tak, jak ja, będziecie się świetnie bawić podczas lektury i z całą pewnością nie przyjdzie Wam do głowy narzekać na nudę"

Dziękujemy za te recenzje z całego serduszka! Oczywiście wciąż zachęcamy do zakupu antologii, link przekierowujący znajduje się na naszej stronie, o TU

 Do poczytania,
 Grupa Ailes! :) 

You May Also Like

1 komentarze

Dziękujemy za poświęcony czas na naszym blogu. Będzie nam miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie ;)
Pozdrawiamy – Ailes.