Nasz Ailesowy sklepik z gadżetami! ;)

Witajcie zaczytani!

Jakiś czas temu, postanowiliśmy stworzyć nasz własny sklepik z gadżetami :) Niestety, na tym świcie wszystko kosztuje, a praca bez żadnych środków jest bardzo trudna. Dzięki temu, że kupicie jakiś gadżet z naszego sklepiku, my będziemy mogli sfinansować nasze plany, m.in. konkursy dla Was, warsztaty literackie, profesjonalny marketing, itp. 
Jak wiecie, zysk ze sprzedaży naszych Antologii przeznaczamy na cel społeczny. Nie chcemy tego zmieniać i dalej wspomagać tych, którzy tego potrzebują, przy jednoczesnym rozwijaniu naszych pisarskich umiejętności.

Niestety, skądś musimy zorganizować środki, które pozwolą nam na jeszcze bardziej wydajną pracę, abyście Wy mieli co czytać, a wspomagane przez nas organizacje społeczne otrzymywały jeszcze większy zastrzyk tak potrzebnej im gotówki.

Oto kilka przykładów gadżetów, jakie możecie odnaleźć na stronie: Sklepik Ailes


 


Różne wzory i wiele wariantów kolorystycznych pozwoli Wam wybrać coś idealnego dla siebie.
Jest to tylko kilka przykładów, także wpadajcie do nas po więcej. Cały czas dodajemy nowe wzory. ;)


 


 


 


Mamy nadzieję, że spodobają się Wam te drobiazgi na tyle, że zakupicie by mieć fajny gadżet i przy okazji wspomóc naszą działalność. ;)Zachęcamy także do zakupu ebook'ów  naszych Antologii dostępnych praktycznie we wszystkich księgarniach internetowych oraz wersji papierowej książek, które możecie zamówić na stronie wydawnictwa e-bookowo wpisując jeden z wydanych tytułów przez naszą Grupę, bądź nazwę Grupy.


Zysk ze sprzedaży "Godziny Diabła" zostaje przeznaczony na Fundację Pomocy Zwierzętom ROKA.

Zysk ze sprzedaży "MDS: Miłosne Rewolucje" zostaje przeznaczony na Fundację Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.
Życzymy owocnych zakupów oraz przyjemnej lektury.


Do kolejnego zaczytania ;)

You May Also Like

0 komentarze

Dziękujemy za poświęcony czas na naszym blogu. Będzie nam miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie ;)
Pozdrawiamy – Ailes.